Nesreća na autoputu kod Sarajeva, otežan saobraćaj

0
Radiosarajevo.ba
Nesreća na autoputu kod Sarajeva, otežan saobraćaj

Zbog saobraćajne nezgode danas, 14. augusta otežano, jednom trakom, saobraća se na autocesti A-1 dionici Stup-petlja Butile.

Udes se dogodio oko 11 sati.

Ova informacija potvrđena je za portal Radiosarajevo.ba iz Operativnog centra ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Župnik crkve na Dobrinji koja je zvonila na svaki gol Zmajeva: "Srce mi je puno radosti i ponosa"

Kako su nam kazali, u nesreći su učestovala dva vozila i nije bilo povrijeđenih.

Uviđaj je u toku.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak