Završene demonstracije u Sarajevu

Radiosarajevo.ba
Završene demonstracije u Sarajevu

Završene su demonstracije u Sarajevu a koje su sa početkom u 12 sati održane ispred Predsjedništva BiH. Okupljanje građana najavljeno je i za sutra, javlja Fena.

Danas su građani transparentima, uzvicima i obraćanjem putem razglasa izražavali  nezadovoljstvo i podsjećali na ranije postavljene zahtjeve.

Više od pet sati, koliko su demonstranti bili okupljeni danas, dobivali su podršku od vozača automobila koji su se odazivali na natpis s transparenta “Trubi protiv korupcije“. 

Većina demonstranata kaže da su na ulici od 7. februara, te da će tu ostati dok situacija ne krene nabolje, a ako treba i do oktobra.
 
Skup je obezbjeđivala policija, a blokade saobraćaja i incidentata nije bilo. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak