Prnjavor: Dijete se gušilo na bazenu, priključeno na respirator u UKC RS-a

1
Radiosarajevo.ba
Prnjavor: Dijete se gušilo na bazenu, priključeno na respirator u UKC RS-a

Pacijent mlađe životne dobi, koji se danas gušio na bazenima u Prnjavoru, primljen je na Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjoj Luci.

Nakon prijema u UKC RS u 12.50 sati i obavljene dijagnostike, pacijent je hospitalizovan na Odjeljenju intenzivne njege Klinike za dječije bolesti.

Iz ove zdravstvene ustanove saopćeno je da je pacijent priključen na respirator.

Sindikat Nove Željezare Zenica traži isplatu otpremnina do 10. augusta, u suprotnom slijede protesti

Ljekari navode da su, zbog ozbiljnosti zdravstvenog stanja, sve daljnje prognoze u ovom trenutku preuranjene i neizvjesne.

Zdravstveni tim UKC-a nastavlja pratiti stanje pacijenta i pružati neophodnu medicinsku pomoć, pišu Nezavisne novine

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak