Novi sramni skandal laktaškog bjegunca: Dodik podržao napad na Vukanovića - 'sam je kriv'

23
Radiosarajevo.ba
Novi sramni skandal laktaškog bjegunca: Dodik podržao napad na Vukanovića - 'sam je kriv'

Javnost u Bosni i Hercegovini navikla je na kojekve skandalozne i sramotne izjave bjegunca od bosanskohercegovačkog pravosuđa i predsjednika entiteta RS Milorada Dodika, no nekad zaista šokira krajnost u koju ide taj čovjek.

Podsjetimo, u Istočnom Sarajevu je jučer, 7. maja, verbalno napadnut predsjednik Liste za pravdu i red Nebojša Vukanović. Napala ga je osoba koja je identifikovana kao Dragan Uljarević. Prema Vukanovićevim riječima, Uljarević mu je psovao, nazivao ga izdajnikom i uputio mu čitav niz sličnih uvreda.

Dodik je, u najnovijoj tiradi na internetu, podržao napadača:

Bosna i Hercegovina saznala potencijalne rivale u grupi na Svjetskom prvenstvu

"Nebojša Vukanović je svojim neurotičnim ponašanjem izazvao reakciju građana u Istočnom Sarajevu. Vukanović je taj koji je provocirao, omalovažavao i vrijeđao.

Reakcija koja je uslijedila je logičan postupak čovjeka koji je patriota i rodoljub. Oni koji vole RS, koji su patriote, nikada neće uzmicati pred izdajnicima. Zato će oni uvijek imati moju punu podršku, a izdajnici kao Vukanović moj prezir."

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (23)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak