Nove informacije o povrijeđenima u požaru u Domu penzionera: Oglasio se UKC Tuzla
Na liječenju u tuzlanskom Univerzitetskom kliničkom centru (UKC) i dalje se nalazi 11 osoba povrijeđenih u požaru u Domu penzinera i njihovo zdravstveno stanje je stabilno, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.
Na Klinici za anasteziologiju i reanimatologiju UKC-a hospitalizovana su tri pacijenta, na Klinici za plućne bolesti četiri, koliko ih ima i na Klinici za interne bolesti.
Podsjetimo, u požaru, koji je 4. novembra zahvatio Dom penzionera, stradalo je 13 štićenika ovog doma, a povrijeđeno je 30, među kojima tri policajca i šest vatrogasaca.
Služba za zapošljavanje Kantona Sarajevo: "Ovo su trenutno najtraženija zanimanja"
Javnost još čeka izvještaj Tužilaštva Tuzlanskog kantona o uzrocima požara, a trebalo bi da bude formiran istražni tim jer postoji lanac odgovornosti.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.