Muhamed Filipović uskoro na kućnom liječenju

Radiosarajevo.ba
Muhamed Filipović uskoro na kućnom liječenju

Muhamed Filipović, ugledni akademik, uskoro bi mogao biti otpušten kući iz KCUS-a nakon što je prije nekoliko dana primljen je na Kliniku urgentne medicine s visokom temperaturom, piše novinska agencija Patria. Filipoviću je na KCUS-u konstatirano da ima upalu pluća i malo oštećenje funkcije bubrega, što je uzrokovalo oslabljen rad srca.

"Pacijent se osjeća mnogo bolje, što je i sam potvrdio našim radnicima s kojima je čak i razgovarao. Njegovo stanje je stabilno i ide na bolje, a on je pod nadzorom ljekara", kažu iz press službe KCUS-a.

Iako nisu mogli potvrditi vijest da će Filipović biti otpušten kući s Klinike za bolesti srca i reumatizma, gdje su Filipoviću rađene dodatne pretrage, rekli su da bi naredih dana ugledni akademik mogao na kućno liječenje.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak