Četiri osobe povrijeđene u eksploziji bombe u Bijeljini
Radiosarajevo.ba
Četiri osobe povrijeđene su danas u Bijeljini kada je, najvjerovatnije zaostala bomba iz rata, eksplodirala prilikom paljenja smeća.
Nesreća se dogodila u Mačvanskoj ulici u Bijeljini, kada je porodica Grnja čistila plac koji su nedavno kupili.
Kada su zapalili smeće, došlo je do eksplozije zbog čije jačine očevici i vjeruju da se radi o bombi, javlja Fena.
Povrijeđena su tri člana porodice Grnja i jedan od prijatelja koji im je pomagao prilikom čišćenja placa.
Tri osobe su prevezene u Urgentni centar bijeljinske bolnice, dok je jedan povrijeđeni na licu mjesta medicinski zbrinut.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.