Akcija na Križevcu: HGSS spasio povrijeđenu državljanku Austrije

1
Radiosarajevo.ba
Akcija na Križevcu: HGSS spasio povrijeđenu državljanku Austrije

Pripadnici Hercegovačke gorske službe spašavanja (HGSS) stanice Čitluk–Međugorje uspješno su danas, 28. oktobra, izveli akciju spašavanja na Križevcu, u Međugorju.

Kako su saopćili iz HGSS-a, danas u 15.30 sati zaprimili su poziv o ženskoj osobi, državljanki Austrije, koja je zadobila povredu noge dok se nalazila na vrhu Križevca.

"Dolaskom na teren obavljen je pregled i imobilizacija, nakon čega je osoba nosilima transportirana u podnožje brda, gdje je u 19.30 sati predana ekipi Marijine pomoći Međugorje", navode iz HGSS-a.

Dodik nastavio po starom: Ani Trišić-Babić naredio da ne potpiše zakon, ona ga vraća u skupštinu RS

U akciji spašavanja učestvovalo je 12 članova stanice Čitluk–Međugorje, te jedan kolega iz stanice Ljubuški.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak