Elvedina Muzaferija nije završila drugu vožnju u alpskoj kombinaciji

1

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija nažalost nije završila drugu vožnju u alpskoj kombinaciji.

Muzaferija je nakon prve vožnje spusta zauzela 20. poziciju i postojala je nada da će ovo biti njen novi dobar rezultat za BiH, ali nažalost u slalomu je odustala sredinom trke.

Muzaferija je proklizala prije jedne kapije i pala.

Dnevnik Radija Sarajevo | Dizdar: "Slovo Gorčina" – Maku u čast

Prije nje, slalomsku trku završilo je samo 13 takmičarki, to dovoljno govori o tome koliko je staza bila zahtjevna.

Muzaferija je na ovaj način završila svoj nastup na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Najbolji rezultat joj ostaje 25. mjesto iz Super G-ija. Utrku u spustu također nije završila.