Zerina Vrabac korak od sna: Bh. plivačica četvrta u Beogradu

0

Mladi plivački reprezentativci Bosne i Hercegovine završili su današnji nastup u finalnim trkama Prvenstva centralnoevropskih zemalja za kadete koje se održava u Beogradu.

Zerina Vrabac, članica Plivačkog kluba Sport time iz Sarajeva, u disciplini 100 metara delfin bila je na korak od osvajanja medalje, te trku završila na četvrtom mjestu.

Njen reprezentativni kolega Vanja Kvočka, član Plivačkog kluba Olimp iz Banje Luke, nastupio je u finalu trke na 50 metara leđno, koju je završio na sedmoj poziciji.

Napad na Ukrajinu: Rusija objavila da je prvi put koristila monstruoznu novu bombu

Zerina Vrabac borbu za novo finale i medalju na Prvenstvu centralnoevropskih zemalja nastavlja u petak, 12. jula, kada će nastupiti na 200 metara delfin.