Bravo, šampione: Ismail Barlov u finalu Svjetskog prvenstva u Singapuru
Ismail Barlov, paraplivački reprezentativac Bosne i Hercegovine uspješno je počeo nastup na seniorskom Svjetskom prvenstvu u Singapuru.
Takmičar Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva nastupio je danas u jutarnjim kvalifikacijama u disciplini 50 metara prsno, grupa dva.
Sa isplivanim vremenom 59:26 kao pobjednik svoje grupe Ismail Barlov plasirao se u finale Svjetskog prvenstva u Singapuru.
Novinarka Mirza Vranj traži pomoć: Nakon reakcije na antibiotike vraćaju je kući, a stanje sve gore
Finalna trka na rasporedu je danas u 11.57 po našem vremenu, odnosno 17.57 po lokalnom.
Mladi Ismail Barlov doputovao je na Svjetsko seniorsko prvenstvo kao aktuelni vicešampion sa prošlogodišnjih Paraolimpijskih igara u Parizu, a bh. boje u Singapuru brani i Ismail Zulfić, u pratnji trenera Amela Kape.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.