Ajla Saračević osvojila dvije zlatne i jednu srebrnu medalju

1

Na takmičenju "NAGA Europe Grappling Championship" (NAGA - skraćeno od The North American Grappling Association) održanom 5. oktobra 2024. godine u dvorani Kreissporthalle u Limburgu (Njemačka), predstavnica BJJ Akademije "Active-R team" Ajla Saračević napravila je sjajan rezultat osvojivši dva zlatna i jedno srebreno odličje.

Ajla Saračević osvojila je zlatnu medalju u kategoriji Teens Gi (Female) / Expert / 50 - 54.9 / 14-15 godina i kategoriji Teens No-Gi (Female) / Expert / 55 - 59.9 / 14-15 godina, te srebrnu medalju u kategoriji Teens No-Gi (Female) / Expert / 50 - 54.9 / 14-15 godina.

Pored Ajle Saračević još jedan predstavnik BJJ Akademije "Active-R team"  Fuad Saračević zabilježio je zapažen nastup, te ovom prilikom osvojio zlatnu medalju u kategoriji Men Gi / Black / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Director (40+).

Viktor Orban provocira cijeli svijet: 'Ako Donald Tramp pobijedi otvorit ću - šampanjac'

The North American Grappling Association (NAGA) je najveća svjetska organizacija turnira u mješovitom grapplingu s tradicijom starom preko 28 godina.

Ove godine evropsko takmičenje "NAGA Europe Grappling Championship" održalo se u Limburgu (Njemačka) u dvorani Kreissporthalle.