Zrinjski postigao treći gol protiv Brava: Bh. predstavnik ima rezultat koji ga vodi dalje

2

Fudbaleri Zrinjskog ponovo su došli do prednosti protiv Brava u revanš utakmici drugog pretkola Konferencijske lige, koja se igra u Ljubljani.

Za 1:2 je u 66. minuti pogodio Slobodan Jakovljević nakon asistencije Antonija Ivančića.

U 80. minuti su Plemići došli do još jednog gola preko Frane Mlinara, a rezultat 1:3 garantuje im prolaz dalje.

NYT tvrdi da zna kako će se Iran osvetiti Izraelu: Dva grada će biti posebno napadnuta

Prvi gol za Zrinjski u 16. minuti postigao je Nardin Mulahusejnović, da bi u 21. minuti Bravo poravnao preko Milana Tučića.

Podsjetimo, Bravo je slavio u prvom meču u Mostaru s 0:1, pa će se prema trenutnom rezultati igrati produžeci.