Željezničar savladao slavljenika Orahovicu

0

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice povodom 50. rođendana NK Orahovica slavili pobjedu rezultatom 2:0.

Meč se igrao u formatu dva puta po 35 minuta. U prvom poluvremenu Željo je postigao jedan gol, strijelac je bio Faris Zubanović.

U prvim sekundama drugog dijela Harun Karić postigao je drugi gol za Plave.

Komična situacija u Parizu. Brazilka se srušila, pogledajte što je učinio njezin trener

Željezničar je nastupio u sastavu: Abdulahović – Odinaka, Drina, Šemdin, Mahmić – H. Karić, Kolić – Šujić, Fočo, Laušević – Zubanović.

U rosteru su još bili: Duškaj, Babić, Al Jaber, Babaluk, Đorić, Karjašević, Zeničanin, Barimac, B. Karić, Hasanić i Bucalović.

FK Željezničar se zahvalio NK Orahovica na gostoprimstvu te još jednom mu čestitao 50. rođendan.