Željezničar remizirao u Prijedoru protiv domaćeg Rudara

0
S.G.

Fudbaleri Rudara i Željezničara podijelili su bodove odigravši remi bez golova u prvoj utakmici 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine (0:0).

Uvodne minute meča nisu ponudile nikakva uzbuđenja. Na prvu pravu priliku čekalo se sve do 25. minute kada je Mandić proigrao Amoaha, koji se spetljao i propustio priliku da loptu ubaci u praznu mrežu.

Pred kraj prvog dijela još dvije velike šanse. Prijedorčani ponovo prijete u 38. minutu preko Jakupovića, ali je Bender sjajnom odbranom spasio svoj tim.

Premijer KS Nihad Uk objavom fotografije na Instagramu proslavio 36. titulu Real Madrida