Zec dvostruki strijelac u pobjedi Šibenika (VIDEO)

Ekipa Šibenika večeras je u prvom susretu 9. kola HNL-a slavila pobjedu na gostovanju kod posljednjeg plasiranog Zagreba.

Šibenčani su slavili sa 2-0, a oba gola postigao je bh. mladi reprezentativac Ermin Zec.

Zec je mrežu Zagreba načeo u u samom završetku prvog poluvremena, a tačku na i postavio je u 82. minuti. Šibenik se ovom pobjedom probio na drugo mjesto prvenstvene tablice dok je Zagreb ostao prikovan za samo dno sa devet poraza iz devet utakmica.

Zec trenutno na svom kontu ima 5 pogodaka i nalazi se na četvrtoj poziciji najboljih strijelaca HNL-a.

Bh. napadač se gotovo čitavo ljeto povezivao sa odlaskom u brojne evropske klubove ali je na kraju ipak ostao u Šibeniku i nastavio je pružati sjajne igre pa nije isključeno da već na zimu promjeni sredinu.