Zec donio pobjedu Šibeniku na Poljudu

Šibenik se s bodovima, zahvaljujući svom najboljem strijelcu Erminu Zecu, vraća s bodovima iz Splita, pobjeda od 1:0 nad Hajdukom sasvim je zaslužena.

Hajdukovi igrači imaju se zbog čega posramiti, u 45 minuta Splićani su imali jednu stopostotnu priliku koju je u propustio Anas Sharbini. Odlično mu je u 17. minuti ubacio brat Ahmad, a Hajdukov reprezentativac se propisno osramotio, s par metara promašio nemoguće.

U 43. minuti mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermin Zec je primo loptu, prevario Šerića, pogledao prema Subašiću i majstorski pogodio za vodstvo Šibenika 1:0.

Šibenik se u nastavku branio, a nije imao težak posao. Jer Hajduk igrao loše i nije propisno ugrozio gol gostiju.