Velež golom iz penala poveo protiv Željezničara

0
Radiosarajevo.ba
Velež golom iz penala poveo protiv Željezničara

Velež od 60. minute ima vodstvo protiv Željezničara u derbiju 22. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.

Dosuđen je penal za domaće nakon intervencije VAR-a.

Prethodno je rukom u šesnastercu gostiju igrao Ermin Bičakčić.

Dejan Savićević podržao Zmajeve: "Nadam se da mogu da prođu"

Siguran s bijele tačke za prednost domaćina od 1:0 bio je Ivan Šarić.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak