Trijumfi Rudara, Zvijezde i Borca

Radiosarajevo.ba
Trijumfi Rudara, Zvijezde i Borca

Najviše pažnje u subotnjem programu Premijer lige BiH privukao je meč Radnika i Sarajeva, gdje je domaćin napravio veliko iznenađenje. U ostalim mečevima, postignuti su uglavnom očekivani rezultati.

Rudar je u Prijedoru bez problema savladao Gradinu, bilo je 4:0, dok je mnogo teže do bodova došao Borac pobjedom nad GOŠK-om (1:0) u susretu koji je bio na granici regularnosti zbog čestih bakljada domaćih navijača. 

Najbolju utakmicu današnjeg programa odigrali su Zvijezda i Travnik. Bilo je 3:1 u susretu s velikim brojem prilika na obje strane.

Na tabeli vodi Sarajevo, a Željo ima dva boda manje pred sutrašnji derbi sa Širokim Brijegom na Grbavici.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak