Svi na Bilinom polju su gledali u čudu: Rangnick na utakmicu stigao na biciklu, ovo je razlog
Selektor nogometne reprezentacije Austrije, Ralf Rangnick, iznenadio je sve prisutne na stadionu Bilino Polje u Zenici na neobičan način. Umjesto da dođe uobičajenim putem, iskusni stručnjak je na utakmicu protiv Bosne i Hercegovine stigao na biciklu.
Naime, Rangnick je izašao iz tunela na električnom biciklu, što je izazvalo iznenađenje svih prisutnih. Razlog zbog kojeg je odabrao ovakav način dolaska na travnjak je povreda noge, zbog čega mu hodanje nije bilo lako.
Osim toga, Rangnick je ambasador marke bicikla s kojim je stigao na stadion.
Prognoza meteorologa iz Hrvatske: "U subotu snijeg, a tek ćete se iznenaditi šta stiže u nedjelju"
"Pošto smo znali da su ovdje putevi dosta dugi, ja još uvijek ne mogu toliko puno da hodam, nije bilo moguće organizovati golf vozilo zbog širine, pa smo tako izabrali ovu opciju sa elektro-biciklom", objasnio je Rangnick i time otklonio sve dileme vezane za njegov neobičan dolazak.
Njegov ulazak na stadion izazvao je smijeh i čuđenje među navijačima.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.