Startala je Premijer liga: Beganović nevjerovatnim golom spasio Tuzlake

Nova sezona Premijer lige Bosne i Hercegovine započela je utakmicom Slobode i Radnika na Tušnju, koja je okončana bez pobjednika, pošto je viđen po jedan pogodak na obje strane (1:1).

Gledali smo dva dosta različita poluvremena u ovoj utakmici. Prvo je bilo dosta nezanimljivo, dok su se ekipe razigrale u drugom, u kojem je viđeno mnogo, mnogo više uzbuđenja.

Ekipe su jako loše i sporo ušle u utakmicu, a u prvih petnaestak minuta nismo vidjeli ni pet minuta efektivne igre. Već nakon nekoliko minuta u jednom duelu je povredu zadobio stoper Slobode Dejan Uzelac, kojem se jako dugo ukazivala pomoć.