Spektakularna atmosfera u Splitu: Torcida bakljadom proslavila jubilej
Dinamo i Hajduk sastaju se u nedjelju od 18 sati u najvećem hrvatskom derbiju, a već nekoliko dana traje pravo ludilo u Splitu, ali i u cijeloj Dalmaciji.
Torcida je najavila, a jučer i ispunila obećanje, prvo su hiljade simpatizera splitskog kluba došli podržati Hajduk na posljednjem treningu pred derbi, a zatim su se 20:30 našli na rivi da bi proslavili brojku od 100 hiljada članova.
Stotine baklji gorile su na rivi, ali ne samo i na rivi, već i po cijeloj Dalmaciji odakle stižu snimke impresivnog slavlja.
Ko je kriv za nesreće sa romobilima u BiH? Stručnjak za saobraćaj otkrio šta je ključni problem
Mobilizacija navijača Bilih se sigurno neće zaustaviti na toj cifri jer je cilj kluba da 2023. godinu povodom 112 godina postojanja zaključi s 112.000 članova.
Proslava #100000❤️💙 članova #Hajduk #Split #TorcidaSplit #HŽV 30.09.2023. #samo1željuimam#zbogjedneljubavi pic.twitter.com/jXzRxA7HGg
— Innuendo (@spacepretender) September 30, 2023
30.09.2023T🇭🇷Torcida lit 1,000 torches on the Riva on the occasion of 100,000 Hajduk members https://t.co/Fjy3xrlEmQ pic.twitter.com/m8WujTB20D
— Hooligans.cz Official (@hooliganscz1999) September 30, 2023
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.