Široki na Pecari imao dva gola zaostatka, pa izvukao remi

Nogometni klub Široki Brijeg dočekao je večeras na stadionu Pecara u prvom susretu prvog kola kvalifikacija za Europsku ligu slovenskog predstavnika Domžale. Susret je završen rezultatom 2:2.

Domžale su povele u 12. minuti susreta. Cerin je asistirao, a Bizjak zatresao mrežu Bilobrka i doveo svoju reprezentaciju u vodstvo. Samo 14 minuta kasnije ekipa iz Slovenije došla je do dva gola prednosti. Ovaj put Bizjak je asistirao, a mrežu Širokog zatresao je Melnjak. Ostalo je nakon prvih 45 minuta 2:0 za goste.

Široki je smanjio nakon samo dvije minute igre. Mrežu Domžala zatresao je Turčin. Mreža golmana Milića zatresla se još jedom u 83. minuti susreta. Ovaj put precizan je bio Marković. Ostalo je do kraja 2:2 na Pecari.

Duel na stadionu Širokog Brijega pratio je nekada prvi čovjek Dinama - Zdravko Mamić.

Za sedam dana igrat će se revanš u Sloveniji.