Široki Brijeg fantastičan u prvom poluvremenu: Plavi imaju dva gola zaostatka

Nogometni klub Široki Brijeg dočekao je večeras na stadionu Pecara u šestom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Fudbalski klub Željezničar. Nakon prvih 45 minuta igre domaći vode rezultatom...

Domaćin je poveo već u drugoj minuti susreta, a strijelac je bio Enin. Brzo se vratio Željezničar. Samo četiri minute kasnije Krpić je pogodio za izjednačenje.

Široki Brijeg je na 2:1 povisio u 23. minuti susreta. Precizan s bijele tačke bio je Toni Jović. Devet minuta kasnije Širokobriježani su došli do dva gola prednosti. Nakon centaršuta precizan je bio Kvesić.