Sarajevo - Olimpik bez pobjednika

U današnjem susretu između Olimpika i Sarajeva na Grbavici nije bilo pobjednika. Utakmica je okončana rezultatom 1:1. Domaće je do vodstva doveo Spalević iz penala u 27. minuti, dok je na 1:1 poravnao Dudo u 81. minuti.

Džakmić je pogriješio na nekih 25 metara od svog gola, do lopte je došao iskusni Spalević i kada je ušao u šesnaesterac Alaimu nije preostalo ništa drugo nego da ga sruši. Sudija susreta Novo Panić opravdano je pokazao na bijelu tačku, a Spalević je bio siguran realizator.

Sarajevo je došlo do izjenačenja u 81. minuti. Alen Škoro sjajno je centrirao, a Edin Dudo sa nekih 7 metara pogodio je mrežu Adilovića. Neriješenim rezultatom mogu biti zadovoljna oba tima.