Počelo je: Izvršni odbor Fudbalskog saveza započeo zasjedanje (FOTO)

Radiosarajevo.ba

Izvršni odbor Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine održat će danas u Sarajevu sjednicu na kojoj će se raspravljati o novom selektoru A selekcije.

Nakon obavljenih razgovora s velikim brojem potencijalnih kandidata, napravljena je selekcija pa se već manje - više znaju imena glavnih ''rivala'' u borbi za najvažniju stolicu u domaćem fudbalu.

Postoji mogućnost da se izvrši dodatna selekcija, da se broj kandidata smanji pa da se odluka donese u narednim danima.

No, svi se nadamo da će se to desiti danas, jer javnost je pomalo umorna od svakodnevnih spekulacija.

Sjednica bi mogla potrajati cijeli dan, a započela je u 12 sati.

Novinarima nije omogućen ulaz niti snimanje sastanka.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak