Pep Guardiola napušta Bayern?

Radiosarajevo.ba
Pep Guardiola napušta Bayern?

Trener fudbalera njemačkog i evropskog prvaka Bayerna Pep Guardiola izjavio je za španske medije da je spreman da ode iz njemačkog kluba poslije tekuće sezone ako uprava kluba nije zadovoljna njegovim radom, javlja Anadolu Agency (AA).

On je u Bayern stigao prošle godine i njemački klub je od tada osvojio titulu u Bundesligi, ušao u polufinale Lige prvaka i četvrtfinale Kupa Njemačke.

Ipak, španski trener se našao na udaru kritika koje navode kako je stil igre koji on forsira u njemačkom klubu “nezanimljiv i dosadan”.

“Prihvatam svaku kritiku. Ovdje sam da bih radio najbolje što znam, a moj najveći talenat je rad, rad i rad. Ovdje sam da bih pomogao klubu, ali ako me klub ne želi, rukovat ćemo se i nećemo imati nikakvih problema”, rekao je Guardiola.

S druge strane, španski mediji su odmah nakon ove izjave počeli spekulirati o tome da bi se Guardiola mogao vratiti u Barcelonu.

Pratite sportsku rubriku portala Radiosarajevo.ba na Facebooku.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak