'Nije bilo tuče u svlačionici'

Radiosarajevo.ba
'Nije bilo tuče u svlačionici'

Menadžer Manchester Cityja Roberto Mancini tvrdi da su izvještaji o svađi Marija Balotellija i Yaya Tourea netačni.

City je odigrao neriješeno u meču protiv Sunderlanda u subotu, nakon čega je ostao na pet bodova zaostatka za vodećim Manchester Unitedom. 

Mediji su izvijestili da je nakon utakmice došlo do sukoba između Balotellija i Tourea, ali Mancini navodi da su izvještaji "potpuno netačni". Menadžer Cityja potvrdio je povratak Sergija Aguera na teren u susretu protiv Arsenala.

"Tri ili četiri dana bio je na poštedi, a jučer je počeo s treninzima", kazao je.

Mancini je također odgovorio i kritičarima koji su već otpisali njegovu ekipu iz borbe za naslov prvaka.

"Sada će vjerovatno biti mnogo teže, ali moje mišljenje je da prvenstvo nije završeno. Zašto ne bi bilo moguće. Ako United pobijede sve utakmice do kraja, zaslužuju titulu, ali se u posljednjih sedam utakmica može mnogo toga dogoditi. Mi smo izgubili četiri boda u dvije utakmice, zašto nije moguće da se njima isto dogodi", kazao je Mancini.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak