Manijaci poslali jasnu poruku najtrofejnijem treneru Premijer lige BiH: 'Osim Amare hvala ti za...'
Na Grbavici je u toku utakmica posljednjeg ovosezonskog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u kojoj se sastaju FK željezničar i FK Borac.
Na poluvrijeme su 'Plavi' otišli sa prednošću od 2:0.
U prvom dijelu utakmice, osim fenomenalne partije Željezničara, pažnju svih prisutnih je privukao i potez navijača domaće ekipe.
Centralna banka BiH procjenjuje rast od oko dva posto, jači inflatorni pritisci
Na južnoj tribini stadiona Grbavica, najvatreniji navijači su istaknuli poruku upućenu nekadašnjem treneru Željezničara, Amaru Osimu.
U posljednje vrijeme se spominjalo da postoji mogućnost eventualnog povratka u klub najtrofejnijeg trenera BiH, a sada su i najvatrenije pristalice jasno pokazale šta o tome misle.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.