Iz FK Željezničar objavili ko će biti saradnici u stručnom štabu trenera Slaviše Stojanovića

0
Radiosarajevo.ba
Iz FK Željezničar objavili ko će biti saradnici u stručnom štabu trenera Slaviše Stojanovića

Nogometaši Željezničara, predvođeni novim šefom stručnog štaba Slavišom Stojanovićem, obavili su u četvrtak, 8. januara, prvi trening u ovoj godini i krenuli s pripremama za nastavak sezone.

Ekipa se okupila na Grbavici gdje je šef struke Slaviša Stojanović održao sastanak, a potom su Plavi obavili trening u TC Areni.

Dino Đurbuzović, Adin Mulaosmanović i Adnan Gušo bit će dio stručnog štaba novog trenera Slaviše Stojanovića.
 
"U narednim danima očekuje se kompletiranje stručnog tima", dodali su iz FK Željezničar.

Nakon smrti žene na koju je palo stablo: Šumarski fakultet traži hitne mjere za sigurnost građana

Podsjetimo, Željezničar će glavni dio priprema obaviti u Antaliji. Tokom boravka u Antaliji planirano je odigravanje pripremnih susreta protiv sljedećih ekipa:

  • 20. januar – Novi Pazar
  • 24. januar – Pelister
  • 25. januar – Michalowice
  • 31. januar – Cherkasy

Proljetni dio sezone Željezničar otvara 7. ili 8. februara, utakmicom 20. kola WWIN Lige Bosne i Hercegovine, u gostima protiv ekipe Posušja.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak