Ibrahimović pustio Henryju hit Lepe Brene: "To je moja muzika"

0
Radiosarajevo.ba
Ibrahimović pustio Henryju hit Lepe Brene: "To je moja muzika"

Zlatan Ibrahimović je veliki obožavalac domaće muzike, a to je još jednom pokazao u studiju televizije FOX, gdje komentariše Svjetsko prvenstvo zajedno s Tierryem Henryjem.

Šveđanin balkanskih korijena u nekoliko navrata je plesao uz hit Jutro je Nade Topčagić, a sad je u TV studiju Henryju pustio - Lepu Brenu.

Nakon što su uoči utakmice Kanade i BiH zapjevali I am from Bosnia, take me to America, sad je Ibrahimović pustio Brenin hit Luda za tobom i pljeskao u ritmu, pokušavajući objasniti voditelju o čemu je riječ.

Novo pravilo prvi put viđeno na Mundijalu: Igrač od 100 miliona eura nije znao o čemu se radi

"Koje je ime grupe, reci mi", pitao ga je Alexi Lalas.

"To je moja muzika. Nećeš razumjeti... Pjeva o ljubavi", kazao je Ibrahimović, dok se Henry samo smješkao.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak