Galatasaray večeras zadao novu glavobolju Fenerbahceu i Edinu Džeki

0

U meču 24. kola turske Super Lige, Galatasaray je pobijedio Samsunspor na gostujućem terenu, a rezultat je glasio 0:2.

Ovom pobjedom je Galatasaray preuzeo vrh lige, barem do sutra, kada Fenerbahce igra svoj meč ovog kola.

Sve je bilo gotovo unutar 11 minuta. U 5. minuti je Victor Nelsson postigao pogodak, a samo šest minuta kasnije, konačan rezultat je postavio Baris Alper Yilmaz.

Udes na Otoci: Stvorile se velike gužve

Srećom po našeg Dijamanta Edina Džeku, koji se bori za trofej najboljeg strijelca lige, Mauro Icardi nije postigao pogodak.

Fenerbahce igra svoj meč sutra, 3. februara, protiv Antalyaspora, s početkom u 17:00 sati.