Fenomenalan meč: Mehanović u finišu donio pobjedu Tuzla Cityju protiv Rudar Prijedora

0

Sjajna utakmica sedmog kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine viđena je na Tušnju, a Tuzla City je savladao Rudar Prijedor golom u finišu utakmice (3:2) te je tako ekipa iz Simin Hana došla do pete pobjede u domaćem prvenstvu ove sezone.

Prvi udarac na utakmici uputio je Mešinović u devetoj minuti, a lopta je otišla pored gola. Veliku priliku imali su domaći u 12. minuti. Mehidić je odlično uposlio Mešinovića, koji je iz dobre situacije šutirao ravno u Šćekića. Na drugoj strani Dojčinović je poslao jednu loptu daleko od okvira gola.

Uslijedio je period bez većih šansi, a nakon pola sata igre Mišić je sjajno uposlio Doffa, koji se još bolje snašao i pogodio za vodstvo Tuzla Cityja. Mešinović je bio u velikoj prilici u 33. minuti, ali je izblokiran.

Regiji u Rusiji prijeti velika katastrofa: Putin sazvao hitan sastanak i ostao iznenađen