Džeko i Misimović strijelci u pobjedi Wolfsburga (VIDEO)

Reprezentativci Bosne i Hercegovine u dresu Wolfsburga Edin Džeko i Zvjezdan Misimović bili su srtijelci za svoju ekipu u pobjedi Vukova nad Hannoverom sa 4:2.

Misimović je u 8. minuti doveo Wolfsburg u vodstvo prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara.

Gosti su izjednačili golom Balitscha dvadeset minuta kasnije. Wolfsburg je, ipak, na odmor otišao sa golom prednosti, a pogodak za domaće postigao je Gentner u posljednjim sekundama prvog dijela.

Samo dvije minute u nastavku susreta trebale su izabranicima Armina Veha da povise na 3:1. Na ubačaj Edina Džeke precizan je bio Hasebe.

U 50. minuti Madlung pogađa vlastitu mrežu za 3:2, a konačan rezultat postiže Dijamant Edin Džeko u 62. minuti.