Cristiano Ronaldo odgurnuo pa opsovao obožavatelja koji se htio fotografisati s njim

0
Radiosarajevo.ba
Cristiano Ronaldo odgurnuo pa opsovao obožavatelja koji se htio fotografisati s njim

Cristiano Ronaldo odgurno je pa opsovao navijača uoči utakmice Portugala i Armenije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Incident se dogodio u hotelu. Obožavatelj se probio kroz osiguranje i dotrčao do Ronalda kako bi se fotografisao s njim, a Cristiano to nije blagonaklono prihvatio te ga je odgurnuo i nakon toga opsovao.

Stručnjakinja za čitanje s usana Nicoli Hickling rekla je da je Ronaldo prvo rekao "Rekao sam ne više. Odlazi!" pa dodao "Želio bih da odje*e".

Ambasada Države Katar učestvovala na Diplomatskom Zimskom Bazaru: „Zajedno smo snažniji“

Taj incident nije utjecao na Ronaldovu izvedbu na terenu jer je protiv Andore bio vrlo dobro raspoložen i postigao dva gola.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak