Bravo, Bosanac: Benjamin Tahirović postigao gol za Ajax u važnoj pobjedi

1

U 17. kolu Eredivisie, naš reprezentativac Benjamin Tahirović postigao je svoj drugi pogodak ove sezone noseći dres Ajaxa u meču protiv GA Eaglesa (3:2).

Precizan udarac Benjamina Tahirovića zabilježen je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, a asistenciju je pružio Berghuis.

Ajax se, i ovoga puta, kao i cijele sezone mučio protiv ekipa koji nisu iz njihov ranga.

Heroj vatrogasac iz Vogošće: U punoj opremi trči maratone i prodaje kilometre za spas oboljelih

Zbog toga je drama trajala do posljednje minute.

Ajax je čak tri puta vodio. Prvo sa 1:0, pa nakon gola Tahirovića 2:1, te na kraju susreta sa 3:2.