BH Telecom ostaje sponzor reprezentacije BiH u sjedećoj odbojci
Uprava BH Telecoma, s generalnim direktorom Nedžadom Rešidbegovićem na čelu, danas je u Sarajevu ugostila predstavnike Saveza sjedeće odbojke BiH Miralema Zubovića i Sabahudina Delalića.
Ovom prilikom su generalni direktor BH Telecoma Nedžad Rešidbegović i Miralem Zubović, predsjednik Saveza potpisali novi ugovor o sponzorstvu u vrijednosti od 50.000 KM, saopćeno je iz BH Telecoma.
''Saradnja sa Savezom sjedeće odbojke BiH traje dugi niz godina, a ovim ugovorom želimo ponovo iskazati punu podršku Savezu i sportistima čiji profesionalni rad jako cijenimo i koji ostvarenim sportskim rezultatima na najljepši način doprinose promociji BiH'', istakao je Rešidbegović.
Miralem Zubović je zahvalio BH Telecomu na dugogodišnjoj podršci koju pruža Savezu sjedeće odbojke i brojnim klubovima sjedeće odbojke u BiH, javila je Fena.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.