Bh. navijači preplavili Los Angeles: Zastava, pjesma i podrška Zmajevima u 'Gradu anđela'
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u četvrtak, 18. juna, u 21 sat igra sudbonosni duel protiv Švicarske u okviru Svjetskog prvenstva u Los Angelesu.
Veliki broj navijača se već nalazi u "Gradu anđela" što i potvrđuje činjenica da su vidljive zastave Bosne i Hercegovine, da se čuju naše navijačke pjesme.
Uz zastave i pjesme, bh. navijači su usred Los Angelesa zaigrali kolo. Ovo potvrđuje odličnu atmosferu koja vlada među navijačima.
Važna obavijest za građane Sarajeva: Najavljena obustava tramvajskog saobraćaja
Također je i dokaz da će Zmajevi uživati izuzetnu podršku sa tribina.
Osim bh. navijača, pridružili su im se i brojni drugi kako bi se proveselili uoči sudbonosnog meča.
Susret počinje u 12:00 po lokalnom vremenu u Kaliforniji (21:00 po srednjoeuropskom vremenu), a sve zanimljivosti u vezi utakmice možete iz minuta u minut pratiti na portalu Radiosarajevo.ba.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.