Uoči početka duela Bosne i Budućnosti u Zetri: Odata počast Halidu Bešliću
Večeras se u sarajevskoj dvorani "Zetra" igra susret drugog kola ABA lige između KK Bosna BH Telecom i KK Budućnost Voli.
Drugi je to nastup za sarajevske "Studente" u povratničkoj sezoni u regionalnom košarkaškom takmičenju, a prvi pred domaćom publikom.
Tribine "Zetre" su solidno ispunjene i u toku je jedna prava "košarkaška ljepotica", ali gesta igrača oba tima prije početka susreta oduševila je mnoge.
Počeo 5. kongres Stranke za BiH. Stigao veliki broj zvanica, niz zanimljivih tačaka na dnevnom redu
Naime, igrači obje ekipe zajedno sa sudijama i navijačima su minutom šutnje odale počast nedavno preminulom Halidu Bešliću, legendi bosanskohercegovačke i regionalne muzičke scene.
Sam Bešlić je nekoliko puta isticao da je veliki ljubitelj košarke i fan KK Bosna, te su se "Studenti" i na ovaj način oprostili od njega.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.