Bosna bolja od Mladosti

Radiosarajevo.ba
Bosna bolja od Mladosti


Sarajevska Bosna nadigrala je Mladost iz Mrkonjić Grada u susretu 7. kola doigravanja za prvaka Bosne i Hercegovine u košarci. Studenti su bili bolji od vrlo dobrih gostiju, koji su ranije u dva navrata ove sezone bilo bolji od sarajevskog sastava.

Rezultat je bio 70:59, a najbolji na parketu bio je Sindis Demić s 14 postignutih poena, Ramo Rizvić je ubacio 13, a Ali Demić 12 poena. Najefikasniji igrač protivničkog tima bio je Igor Bjelić s 15 poena.

Bosna i dalje ima dobre šanse za plasman u polufinale takmičenja, ali će im za taj uspjeh biti potrebna pobjeda ili poraz s manje od devet poena razlike u meču s Radnikom u Bijeljini.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak