Djevojačka kula: Ovo je trenutak ljepote u Istanbulu koji su rijetki imali priliku vidjeti

0
Anadolija

U nedjelju, 21. decembra 2025. godine, Djevojačka kula u Istanbulu osvanula je u posebnim bojama zalaska sunca.

Sa obale Salacak, fotografije prikazuju spektakularan prizor koji je mnogima pružio trenutak mira i ljepote, što je u posljednje vrijeme rijetkost zbog zagađenog zraka u mnogim gradovima svijeta.

Mještani i turisti koji su se našli na obali imali su priliku uživati u pogledu koji podsjeća koliko priroda i urbani pejzaži mogu zajedno stvoriti čaroliju.

Sarajevo safari | Novinar Margetić: "Vučićevi operativci ne gube vrijeme. Nemoj da budeš sljedeći"

Fotografije Djevojačke kule u zlatnim tonovima, koje su zabilježene u trenutku kada sunce zalazi, mnogima su dale priliku da bar na trenutak osjete mir i ljepotu, koju posljednjih dana rijetko imamo priliku vidjeti.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak