Proslava Dana Evrope uz prvi autorski bh. mjuzikl za djecu i odrasle: 'DJ Šampinjon: Vrh svijeta'
Delegacija Evropske unije u Bosni i Hercegovini/EUSR i EU Info Centar obilježavaju 9. maj - Dan Evrope u Bosni i Hercegovini nizom sportskih i kulturnih događaja u cijeloj zemlji.
Nakon uspješno održanih košarkaških turnira u Mostaru, Tuzli i Banja Luci, u Sarajevu će se odigrati prvi bh. mjuzikl za djecu i odrasle autora i reditelja Muharema Vojniković Muhe pod nazivom DJ Šampinjon: Vrh svijeta.
Šef Delegacije Evropske unije u BiH i specijalni predstavnik EU, ambasador Peter Sorensen, će pozdraviti mališane iz deset različitih osnovnih škola, dječijih organizacija iz Sarajeva i Istočnog Sarajeva, koji su pozvani da gledaju mjuzikl.
Nakon toga će uslijediti jednosatna predstava te druženje sa glumcima i djecom.
Loading...
Predstava će se održati u petak 9. maja 2014. u 14:00 sati u Međunarodnom centru za djecu i omladinu na Grbavici (Kemala Kapetanovića 17).
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.