Mucha Lucha slavi 3. rođendan, dođite na party i gledanje utakmice!
Nakon serije nedjeljnih Sunday All Day Mucha Lucha izdanja, ove subote, 14. juna s početkom u 17 sati na lokaciji caffe bara Hag (Kotromanića 48), organizatori nam spremaju specijalnu poslasticu u obliku Block Partyja na otvorenom povodom njihove treće godišnjice!
''Za ovo dešavanje smo se posebno pripremili i sa mnogo ljubavi i ponosa vam dovodimo jednog od najutjecajnijih DJ-eva ghetto funk / nu-funk/disco scene. U pitanju je niko drugi nego poznati Grk sa njemačkom rezidencijom - BASEMENT FREAKS! Basement Freaks nam stiže u Sarajevo povodom svoje mini balkanske turneje i zasigurno će nam prirediti jedan plesljiv i nezaboravan DJ set - mrdanje kukovima zagarantovano!'', poručuju iz Mucha Luche, te dodaju kako je tu i neizostavna lokalna podrška koju ovaj put čine Audio InFunktion i Mr. Mehikano.
Ulaz od 17 do 19 sati je besplatan, a nakon toga, ulaznice možete kupiti po cijeni od 5 KM.
''Očekujemo vas na sunčanju i pivki od 17 sati, s obzirom na to da muzički program starta već tada, uz dosta modernog funk, disco, hiphop, ghetto funk, bass, breakbeat sounda...'', poručuju iz Mucha Luche.
I to nije sve! Mucha Lucha u sklopu subotnjeg partyja organizuje i gledanje utakmice Svjetskog prvenstva u Brazilu na velikom LCD TV-u i platnu, kako u subotu, tako i svakog sljedećeg dana, gdje će posjetitelji caffe bara Hag imati priliku pratiti utakmice - 'Mucha Lucha Brazil' svaki dan.
Tu je, kao i uvijek, neizostavan Mucha Lucha besplatni roštilj, a organizatori naglašavaju da party počinje već preko dana, od 17 sati, te traje sve do jutra, a u noćnim se satima premješta u unutrašnje prostorije caffe bara Hag.
Vidimo se na Lucha Luchi!
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.