Sylvester Stallone se oprostio od Hulka Hogana: "Srce mi je slomljeno"
Sylvester Stallone je izgubio još jednog kolegu iz filma Rocky – Hulka Hogana.
Posljednje godine nisu bile blagonaklone prema zvjezdanoj postavi izuzetno popularnih filmova o Rockyju.
Godine 2023. Burt Young, koji je glumio Paulieja, preminuo je od srčanog udara. Sljedeće godine, svijet je izgubio i svog Apolla Creeda, Carla Weathersa.
Uskoro počinje žrijeb grupa za Mundijal: Ovo su dvije najbolje opcije za Zmajeve
Hulk Hogan, WWE superzvijezda koji se borio protiv Stallonea u filmu Rocky III, preminuo je u četvrtak od srčanog udara.
Sa 2,01 metra bio je znatno viši od Stalloneovog Rockyja Balboe na snimanju filma Rocky III (1982).
Legenda američkog hrvanja: Preminuo Hulk Hogan
Hogan je tumačio lik hrvača Thunderlipsa, jednog od najstrašnijih Rockyjevih protivnika. Njihov meč, koji je trebao biti humanitarnog karaktera, ubrzo je prerastao u pravu borbu u bokserskom ringu.
Stallone, sada 79-godišnjak, objavio je izjavu povodom Hoganove smrti u četvrtak, rekavši da je svog kolegu prvi put upoznao prije 45 godina.
"Imao sam zadovoljstvo upoznati ovu briljantnu ličnost i showmena kada je imao 26 godina. Bio je apsolutno divan, a njegova nevjerovatna vještina učinila je Rockyja III zaista posebnim. Srce mi je slomljeno. Mislim da nas je napustio…, napisao je Stallone.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.