Hrvatska 'gori', a Jadranka se češlja

Radiosarajevo.ba
Hrvatska 'gori', a Jadranka se češlja

Zna se 'ko ju šiša! Premijerka se nakon Vlade uputila na frizuru. Služeći se malenim ogledalom provjerila je jesu li joj dobro podšišali kosu blizu vrata, a na izlasku iz salona u strogom centru grada osmjehnula se fotoaparatima. Tjelohranitelja nije bilo u blizini.

Predsjednica Vlade Jadranka Kosor jučer se, možda na tragu izjave svog ministra policije Tomislava Karamarka - da su u Vladi i HDZ-u, unatoč istragama i stanju u kojem se nalazi država koju prepuštaju nekoj izglednoj novoj vlasti, prilično relaksirani - zaputila frizerki bez svojih tjelohranitelja u blizini.

Smiješak fotoreporterima
Samo par sati nakon sjednice Vlade, Kosor otišla na podrezivanje vrhova u frizerski salon u središtu grada, a kamere su ju ulovile dok je izlazila iz salona. Ona im se blago nasmiješila, što bi trebalo značiti da je zadovoljna svojim novim-starim lookom. Premijerka, naime, ne mijenja frizuru tako da se jedva da primijetiti da je bila kod frizera.

Je li joj zbilja zatrebalo šišanje i je li unatoč gore spomenutim problemima, zaista opuštena? Ili dotjerivanjem pokušava umanjiti stres, slično kao ovog proljeća kada su na ulicama tisuće tražile njenu ostavku? Tada je, podsjetimo, iskoristivši dan bez prosvjeda posjetila svoju omiljenu parfumeriju i napunila vrećicu šarenim artiklima.

Danas.hr

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak