Feđa Dudić čini čuda: Radnički sve bliže Europi, Kragujevac na nogama

0

Nogometaši Radničkog 1923 savladali su u Kragujevcu ekipu Mladosti rezultatom 3:2 u susretu 33. kola Lige za prvaka Srbije.

Bosanskohercegovački trener Feđa Dudić stigao je do nove pobjede, ali u izuzetno teškoj utakmici.

Šok za Kragujevčane desio se u 22. i 27. minuti kada su pogađali za goste Veličković i Milošević za 2:0.

Ovo će vam popraviti dan: Majka Sara ispratila na maturu bliznakinje sa Downovim sindromom

Golom Vidosavljevića iz penala smanjena je prednost pred kraj prvog poluvremena (2:1).

Domaćin je stigao do fenomenalnog preokreta novim golom Vidosavljevića (60. minuta) i Besima Šerbečića (76. minuta).