Dudića ponovo slave u Srbiji: Njegov Radnički dobio još jednu "ludu" utakmicu, briljirali Bosanci

0

Radnički iz Kragujevca, koji s klupe vodi bh. stručnjak Feđa Dudić (41), u okviru 6. kola srbijanske Super lige slavio je kao gost protiv OFK Beograda rezultatom 3:5.

Bila je to druga ovosezonska pobjeda za Dudićev tim, koji je po običaju odigrao još jednu "ludu" utakmicu i radovao se nakon preokreta.

Poveo je domaći tim golom Alekse Cvetkovića u 7. minuti, ali su samo tri minute kasnije gosti poravnali preko bh. stopera Besima Šerbečića.

Otkriven identitet lijepe plavuše koja je uhapšena s vlasnikom Telegrama

Dilan Ortiz je u 28. minuti pogodio za preokret, da bi Louay Ben Hassine u 31. povisio prednost Radničkog nakon asistencije našeg Mehmeda Ćosića.

Domaći su se vratilu u igru golom Aleksandra Paločevića u 44. minuti i smanjili rezultat na 2:3.

U Srbiji slave Bosanca Feđu Dudića: 'Prva pobjeda u Europi nakon 344 dana'

Evandro je u 55. minuti ponovo vratio dva gola prednosti Radničkom, a potom je Aleksandar Kahvić u 61. smanjio na 3:4.

Pitanje pobjednika riješio je Kilian Bevis golom u 71. minuti nakon nove asistencije Ćosića.

Radnički je nakon ove pobjede sedmi na tabeli sa sedam bodova iz pet odigranih utakmica.

Podsjetimo, Dudić je u prošloj sezoni ostvario historijski uspjeh s Radničkim, izborivši nastup na europskoj sceni prvi put otkad ovaj klup postoji.