O čemu su razgovarali Dodik, Komšić i Džaferović sa ambasadorima EU?

/ Komentari (2)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

@

O čemu su razgovarali Dodik, Komšić i Džaferović sa ambasadorima EU? Niti znam Niti me interesuje, ali mi je uvijek ni sam ne znam zasto kada su zajedno i kada razgovaraju.!! Mozda nekad nesto i dogovore.!!

@

Rumunija, Mađarska, Bugarska, Makedonija, Kosovo, CrnoGora, Hrvatska, Sandžak, i Federacija BiH da razmotre neke od varijanti posebnih odnosno specijalnih ekonomskih i drugih sankcija, na taj način da za svaki litar goriva, ulja, kubik plina, tovar uglja ili nekog drugog energenta u blizini granice sa tariguzijom (takozvanom srbijom), zaplijeni deset puta veću količinu iste robe na svojoj teritoriji i da razmotri istodobno mjere finansijskog i drugih oblika davljenja pomenute remetilačke tvorevine. A opet sa druge strane, građevinske rukavice, harpuni i makaze za rezanje armature i slično, mogu se koristititi za obaranje i isijecanje dalekovodnih kablova u blizini tariguzije i tako smanjiti rizik od dodatne eskalacije sa atomskim centralama, a istodobno pomenuti metali mogu biti prodan kao matalni otpad, i tako zaraditi nešto novca, ili da prosto vojna inžinjerija NATO-a eksplozivnim nabojima digne u zrak dalekovodne stubove prema tariguziji čime bi se istodobno kao sekundarna sirovina dobile još i znatne količine željeza, uz istodobno povećanje sustavne bezbjednosti gotovo svih atomskih centrala evropskog kontinenta i time automatski znatno smanjuje nepovoljnih utjecaje za funkcioniranje trans-sibirske željeznice zajedno sa njenim ograncima poput onih u Kazakhstanu i Mongoliji. Što mislite o tome ? Ima li drugačijih prijedloga ?

/ Najnovije