Institucije bh. grada više neće zahtijevati "ime oca" u formularima službi
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ne znam što za sve traže i rodni list. Ima jedinstveni matični broj. Što koga briga gdje sam ja rođen.
Ne znam što za sve traže i rodni list. Ima jedinstveni matični broj. Što koga briga gdje sam ja rođen. ka Fočak I ja tako mislim.
Guest Savremena BiH nema oca znaci kopile. Svugdje u svijetu normalnom pise rubrika-otac.
Ma hajde bar to. Uvijek mi je smetalo ime oca. Majka kao da ne postoji!!
Ma hajde bar to. Uvijek mi je smetalo ime oca. Majka kao da ne postoji!! ka Katy To je zbog prezimena jer večina žena je uzimalo muževo a sada ako je dijete po prezimenu , očevo' ime majke neće puno značiti osim ako djetetu ne daju i djevojačko prezime majke. Pravo djeteta je da bude bez prezimena do punoljetsva pa onda da se izjasni koje će uzeti. Hahaha demokratija i ljuska prava su čudo ????
Kovačević-Lečević Zulfe-Snježane Vedrana . Ovo je budučnost , kao Mexikanci.Pri upisu za ime oca će trebati i najmanje dva svjedoka.