Zmajevi nakon poraza od Slovenije: "Puno bolje nego protiv San Marina"

Fudbalski reprezentativci Bosne i Hercegovine večeras su u prijateljskom meču u Celju poraženi od Slovenije rezultatom 2:1.
Jedini gol za naš tim postigao je Tarik Muharemović u 94. minuti. Defanzivcu Sassuola to je bio prvi pogodak u dresu Zmajeva.
"Prelijep je osjećaj dati prvi gol za A reprezentaciju – to je trenutak koji ću zauvijek pamtiti. Dobro smo igrali, imali još prilika za gol, ali Slovenci su svoje šanse iskoristili. Imao sam veliki motiv u današnjoj utakmici, želio sam da se dokažem i izborim svoje mjesto u kvalifikacijama koje nas čekaju", rekao je Muharemović.

S ove strane Drine | Dragan Banjac: Srbska posla
Arjan Malić je još jedan susret počeo u prvih jedanaest.
"Odigrali smo puno bolji meč nego protiv San Marina, intenzitet igre je bio na višem nivou. Imali smo dobre šanse i generalno mislim da smo napravili korak naprijed. Nažalost, rezultat nije bio na našoj strani, ali da smo realizovali bar jednu priliku – moglo je biti drugačije", istakao je Malić.

Barbarez se nakon poraza od Slovenije obrušio na sudiju: "Nije zaslužio da mu pružim ruku"
Luka Kulenović je vodio veliku borbu za defanzivcima Slovenije.
"Bilo je dosta dobrih stvari u poređenju s utakmicom protiv San Marina, naročito u tom voljnom momentu na koji selektor stalno ukazuje. Primili smo golove nakon individualne greške, ali pristup i energija su bili dobri. Prvo poluvrijeme je bilo zahtjevno i zbog vremenskih uslova, a u drugom smo preuzeli igru. Ima dosta toga pozitivnog da se izvuče", riječi su Kulenovića.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.